ÚŽASnice a Bee’s wrapy

Jak já si ráda dojdu „odpočinout“ bez dětí někam do příjemné společnosti. Jen tak si popovídat a probrat „vše důležité“. A to se mi přesně v sobotu dostalo.

ÚŽASnice a hosté! Moc děkuji za milou společnost a za krásně strávené sobotní dopoledne.

No, ženy, které to teď čtete, dovedete si představit, že strávíte dopoledne ve společnosti milých dam, se kterými proberete vše, od počtu dětí, přes výběr jména dítěte, výchovu a radosti s dětmi, až po rukodělné činnosti, kdy si vyměníte zkušenosti a typy na nové dovednosti? A při tomto povídání a popíjení kávy a čaje ještě stihnete vyrobit praktickou věc, kterou, jak vidíte na fotkách, s radostí využijete? Já si to nemusím představovat, já to zažila na setkání ÚŽASnic a můžu vám říct, že jsem si to parádně užila.

Kdo by si chtěl taky vyrobit a nemohl se k nám přidat v sobotu, zde je námi osvědčený postup:

  1. Zubatými nůžkami vystřihnete daný rozměr látky.
  2. Mašlovačkou potřete rozpuštěným včelím voskem. (Vosk rychle schne, na látce vytvoří voskový povrch).
  3. Látku položíte na pečící papír, druhý položíte navrch a dílo přejedete žehličkou. Nebojte se přitlačit. Rozpouštějící vosk dostane žehlička i do krajů a pěkně ho rovnoměrně roznese.
  4. Pak už stačí výtvor na chvilku pověsit aby doschnul a máte hotovo.
  5. Bee’s wrapy můžete využít na přikrytí misek se zbytky jídel, stačí přiložit, zmáčknout a chvíli zahřát rukama, aby se pěkně vytvaroval podle misky nebo do nich zabalit těsto k odpočinku, svačinu na cesty apod.
  6. A nejlepší je, že stačí jen opláchnout a příště použít znovu!

 

 

Napsat komentář